•   +420 775 989 000

O NÁS

 

Firma Autokess se zabývá prodejem náhradních autodílů od roku 1991. Za tuto dobu jsme získali mnoho zkušeností v oboru autoopravárenství. V roce 2004 firma Autokess rozšířila k prodejně autodílů i vlastní autoservis, který se zabývá veškerými opravami vozidel všech značek, diagnostikou vozidel, montáží tažných zařízení,  rovněž se specializujeme na chiptuning osobních vozidel, přípravy vozidel na STK.

 

Též se firma Autokess může pochlubit jako jedna z mála v Ústeckém kraji s laserovou rovnací stolicí na provádění klempířských prací. V klempířské dílně provádíme veškeré opravy včetně výměny autoskel a dále lze zařídit i lakování vozidel ve smluvené lakýrnické dílně s kterou máme dlouholeté partnerství.

 

V naší prodejně autodílů můžeme nabídnout veškeré originální autodíly i druhovýrobu kvalitních výrobců na vozidla všech značek, s kterými máme dlouholeté zkušenosti.

 

Naší výhodou v autodílech Autokess je znalost v oboru a proto se k nám naši zákazníci rádi vracejí, protože jim zajišťujeme kompletní servis a poradenskou podporu.